Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları, 

Kullanım Koşulları | Lviv BnB Emlak Sitesi

Kullanım Koşulları, Lviv Emlak, Lviv Gayrimenkul, Lviv Emlak Kullanım Koşulları, Lviv bnb Kullanım Koşulları, Ukrayna Lviv Emlak kullanımı, Lviv Konaklama

Ukrayna Devletinin Batı Bölgesinde Yer Alan, Lviv Bölgesi ve Çevresinde Bireysel kullanıcı ve kurumsal iş ortaklarına yönelik  Organizasyoncu, emlakçı, gayrimenkulcü ve inşaat firmalarını son kullanıcı ile bir araya getirmek amacı ile Lvivemlak “LvivBnB” kurulmuştur.

LvivEmlak herkese açık bir sitedir. Tüm kullanıcılar için verilen hizmetler, üyelik haricinde veya aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.

Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin ve üye olmadan siteye giriş yapan kullanıcının (aşağıda kısaca “kullanıcı”olarak anılacaktır) site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

– Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti ve Ukrayna Devleti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,

– Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,

– Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.

lvivemlak.com’u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını ve site gelişimini sağlamaktır.

lvivemlak.com’a kullanıcı olarak giriş yaptığınızda; gayrimenkul sahipleriyle iletişime geçip, gayrimenkul satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İlan detay sayfalarında Bireysel kullanıcı veya kurumsal iş ortaklarımızla yapılacak mesajlaşma, ya da telefon üzerinden yapılan iletişim LvivEmlak sorumluluğunda değildir. “Bölgedeki Güncel ilanlardan haberdar olmak için Sosyal Facebook | Instagram hesaplarımız üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

Kullanıcı olarak lvivemlak.com’a giriş yaptığınızda LvivBnB, sunucunuzdan bilgilerinizi almakta ve kaydetmektedir. Bu bilgiler Google ve Facebook pazarlama etiketleri için kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgiler için Lvivbnb Gizlilik Politikası\’nı inceleyebilirsiniz.

Sisteme talep bırakmış kullanıcıların iletişim bilgileri LvivEmlak kurumsal müşterileriyle paylaşılacaktır.

Kullanıcılar, üyelik başvuru formunu doladurarak veya facebook ile lvivemlak.com’a üye olabilirler.

Görüş, öneri ve sorularınız için www.lvivemlak.com ‘da yer alan “LvivBnB ‘e Ulaşın” sayfasını kullanabilirsiniz.


Kullanım Koşulları, Lviv Emlak, Lviv Gayrimenkul, Lviv Emlak Kullanım Koşulları, Lviv bnb Kullanım Koşulları, Ukrayna Lviv Emlak kullanımı, Lviv Konaklama

Translate »